Faaliyet alanları
Haberler
 

Hakkımızda


house1k

 Firmamız faaliyet konusu olarak her çeşit evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, şirket taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi yük taşımacılığı, şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Firmamıza "Ulaştırma Bakanlığı Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü" tarafından K-3 Yetki Belgesi verilmiş olup, araçlarımızda "k-3 Taşıt Belgeleri" bulundurularak çalıştırılmaktadır.

Evden eve nakliye sektöründe 5 yılı aşkın deneyime sahip yöneticileri, tecrübeli ve uzman personeli, işin gerektirdiği ekipman ve depolarıyla eşyalarınızın size ifade ettiği değerin bilincinde olarak beklentilerinizi de aşacak hizmetin garantisiyiz.

Yurt içinde şehir içi nereye taşınıyor olursaniz olun ister Denizli'den Ağrı'ya ister Sinoptan Hatay'a firmamızı seçmekte vereceğiniz doğru karar, her aşamasında huzur duyacağınız taşınmanın başlangıcı olacaktır.

İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi hızlı hizmet ve yüksek performanslı araçlarıyla nakliye hizmetini benimseyerek sizlere daima dünya standartlarında hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye, kalitesine ve en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız. Copyright © 2008 - 2023 Çağla Evden Eve Nakliyat